Využívejte svůj pronájem na Airbnb naplno!

Cílem a ideálem v Airbnb pronájmu je kombinace útulného prostředí, kde se hosté budou cítit jako doma spolu s luxusním vybavením v hotelech. Trh s pronájmy je obrovský a pokud na něm chcete uspět musíte se naučit jak vyčnívat. Chcete do vašeho pronájmu přilákat co nejvíce hostů? Čtěte dále. Každý cestovatel, který hledá ubytování na Airbnb vyhledává především dvě […]

Cílem a ideálem v Airbnb pronájmu je kombinace útulného prostředí, kde se hosté budou cítit jako doma spolu s luxusním vybavením v hotelech. Trh s pronájmy je obrovský a pokud na něm chcete uspět musíte se naučit jak vyčnívat. Chcete do vašeho pronájmu přilákat co nejvíce hostů? Čtěte dále.

Každý cestovatel, který hledá ubytování na Airbnb vyhledává především dvě věci. Prvním je prostředí, z kterého bude nadšený a které bude perfektní pro objevování okolí a na druhém místě je, aby se během pobytu cítil příjemně a dokázal relaxovat. A jak udělat ten nejlepší první dojem? V první radě je nutné si uvědomit, že na Airbnb webovém portálu se potencionální host setkává s vašim pronájmem úplně poprvé a co je tedy velmi důležité? Fotografie.

Jak jsme již zmínili, vlastnit byt, kde se každý cítí jako doma, je vkusně zařízen, elegantní a útulný je nejideálnější volbou. Rádi se proto s vámi podělíme o několik typů a fantastických nápadů jak na interiérový design.

  1. Zkuste obrazy

Cestovatelé samozřejmě neočekávají od krátkodobého pronájmu stejné kvality jako od svých vlastních domovů, vyhledávají něco trochu jiného. Interiér vašeho pronajímaného bytu by měl být tedy útulný a příjemný v takové míře, aby se v něm vaši hosté cítili dobře. Co se výzdoby týče, můžete na zeď pověsit nějaké fotografie či obrazy abyste vytvořili příjemnější atmosféru, záleží také jestli se byt nachází v městské části nebo někde v přírodě a pokud hosty přitahuje turistika nebo památky a podle toho také volit styl maleb a fotografií.

  1. Experimentujte s barvami

Není nutné, abyste se za každou cenu drželi neutrálních pastelových barev. Můžete si vybrat světlé nebo tmavé tóny a rozmyslet se jestli se zaměříte na minimalismus nebo naopak. Pokud přidáte jasné barvy, jakýkoliv prostor pak bude vypadat o trochu jedinečněji. S odvážnějšími barvami buďte ale i poněkud opatrnější, ale nebojte se experimentovat!

  1. Design a praktičnost

Vysoce designové doplňky vypadají nádherně, ale možná je dobré abyste věděli, že to nemusí být ta nejlepší volba co se vybavení vašeho Airbnb interiéru týče. Jde o to, že je nutné abyste se vyhnuli sbírání různých kousků několika typů stylů a raději se zaměřili na jeden a podle toho vybavili váš byt kompletně. Nechcete přece, aby váš byt působil jako sklad.

Jsou to právě malé detaily, které se počítají jako například tvar dřezu a baterie. Napadlo by vás, že i tyhle maličkosti mají velmi zásadní dopad na celkový vzhled bytu? Významným trendem v posledních měsících jsou také tabule, na které si hosté mohou cokoliv napsat nebo velmi originální věšáky, které působí ojediněle. K útulnosti také velmi přispívají různé časopisy, katalogy a průvodci po okolí. Cílem je jednoduše vytvořit praktické místo s jedinečným stylem.

(Možná byste tomu ani nevěřili, ale kolikrát je ústředním prvkem i výrazný koberec, který dokáže velmi vyzdvihnout a okořenit prostory.)

  1. Nebojte se být výjimeční

Připravte se na ještě více experimentování a najděte si vlastní cestu k tomu, jak jedinečně vybavit váš pronájem: instalace příjemných nenásilných světel nebo vytvoření tak zvaného „osobního rohu“, kde si váš host může dát kávu anebo přečíst knihu. Můžeme vám zaručit, že pokud si vezmete k srdci naše doporučení tak vás host odjede s nezapomenutelnými vzpomínkami a bude se vracet ba či dokonce doporučí váš pronájem svým známým.

Pečlivě vybrané předměty dodávají prostoru jedinečný tón a pokud se budete snažit hledat nějakou inspiraci, koukněte na Pinterest, který originálními fotkami jen hýří. Pokud budete chtít najít tu ideální výzdobu interiéru tak na eBay, Zara Home nebo v Butlers najdete určitě to, co hledáte.

  1. Vytvořte útulnou atmosféru

Co se týče fotografií, tak určitě nepodceňte celkovou osvětlenost bytu nebo umístění různých rostlin nebo květin v prostoru. Dobrým nápadem je i deka, která bude ladit s vaší pohovkou a bude ležérně přehozená tak, aby budila pocit domova. Hosté si totiž přirozeně představují jaké by bylo „tam být“ a taková miska s ovocem a sklenka s vínem také určitě vylepší fotografie a celkovou atmosféru bytu.

Nebojte se dát si na čas ohledně vybírání kousků do interiéru a zvolení toho nejlepšího fotografa. Zmiňovali jsme již v předchozím článku, že pokud byste chtěli zvážit pronájem našeho profesionálního fotografa, který by zachytil tu nejvhodnější perspektivu vašeho Airbnb pronájmu není problém a nebojte se nás kontaktovat.

Pokud chcete vyzkoušet nový interiérový design, nebojte se vyzkoušet výšeuvedené typy a triky, sami totiž zjistíte, že opravdu fungují. Méně je občas více a pro více se můžete vrátit vždy!

ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací