Vydělávejte více a šetřete čas se správou krátkodobého pronájmu

Vydělávejte více a neztrácejte tolik času organizací a formalitami. Krátkodobý pronájem se v poslední době mezi turisty těší značné oblibě a zájem o něj stále narůstá, neboť se často jedná o levnější a praktičtější způsob bydlení nežli samotné hotely.

Proč využít správu krátkodobého pronájemu

aneb Vydělávejte více a neztrácejte tolik času organizací a formalitami

Praha je stále oblíbenějším místem a cílem turistů z celého světa a s tím je také spojena velká poptávka po zdejším ubytování. Krátkodobý pronájem se v poslední době mezi turisty těší značné oblibě a zájem o něj stále narůstá, neboť se často jedná o levnější a praktičtější způsob bydlení nežli samotné hotely. Obzvláště s popularitou služeb jako Airbnb se krátkodobé pronájmy nikdy netěšily takové popularitě.

 • Turista si vše může zařídit sám a rychle online.
 • S majitelem nemovitosti se snadno domluví přesně podle svého přání a nemusí záviset na fungování (a časových možnostech) hotelu.
 • Obvykle má k dispozici i kuchyňku, což hotely většinou neumožňují.
 • Velice často je to možnost také výrazně levnější.

Není divu, že majitelé různých bytů, apartmánů nebo domů krátkodobého pronájmu využívají a zajišťují si tak docela snadný příjem. Vydělávají více než u dlouhodobého pronájmu, protože turista je obvykle ochoten zaplatit za krátký pobyt více peněz než dlouhodobý nájemce za stejné časové období.

Nabídka ubytování je pro vlastníka nemovitosti tedy snadnou cestou k získání výnosu, ale nedílnou součástí této nabízené služby je zároveň neustálý aktivní přístup a vstřícnost k požadavkům hostů, zviditelňování nemovitosti na dostupných internetových serverech a také samotná starost o stav a pořádek v nabízené nemovitosti. V konečném důsledku tak krátkodobý pronájem zabírá majiteli nemovitosti dost času.

Cílem správy krátkodobého pronájmu je usnadnit celý tento proces, zvýšit výnosy vlastníka nemovitosti a zároveň zbavit ho časové náročnosti s tím spojené.

 • Zajišťujeme nabídku pronájmu nemovitosti na známých internetových platformách jako Airbnb, Tripadvisor, Booking a dalších, které pravidelně aktualizujeme a upravujeme pro získání maximálního množství zájemců.
 • Osobní přivítání klientů, předání potřebných informací ohledně jejich ubytování a také předání klíčů od pronajaté nemovitosti je úkolem našich agentů. Našima rukama prošlo již více jak 15 000 přivítaných hostů.
 • Klientům jsme k dispozici po celou dobu jejich pobytu a reagujeme ihned na jejich požadavky či dotazy. Reflektujeme na přání klienta, proto jsme připraveni neprodleně informovat majitele nemovitosti s každým návrhem, který vede ke zkvalitnění nabízených služeb vyplývajících z požadavků klienta.
 • Jednou z dalších našich služeb spočívá v precizním úklidu prostoru určeného k pronájmu, který vede ke spokojenosti ubytovaných hostů.
 • V rámci kvalitních služeb nabízíme i možnost různých drobných technických oprav, které mohou nepříjemně narušit pobyt hostů. Náš tým údržbářů vyřeší problémy tohoto rázu.
 • Vhodně zvolená prezentace nabízené nemovitosti formou profesionálních fotografií je efektivním doplňujícím prvkem k dosažení úspěšného pronájmu na internetových serverech. Správně zvolený a promyšlený záběr profesionálního fotografa zvýší hodnotu nabídky a je prvotním signálem k výběru a obsazenosti nabízeného ubytování klientem.
 • Známkou úspěšného pronájmu je nepochybně vizuální část nabízené nemovitosti. Naši bytoví designéři pomohou vlastníkům nemovitosti vylepšit interiér i exteriér určený k pronájmu, rovněž připraví návrh na případnou nutnost rekonstrukce. Čerpáme z našich zkušeností, kdy správný estetický zásah a úprava ubytovacích kapacit zvýší poptávku.

Naše služby ve střední Evropě využilo již více než 19 500 klientů, kterým jsme zajistili řádově miliónové zisky, aniž by oni sami museli cokoli náročně řešit. V současnosti spravujeme přes 130 apartmánů.

V případ zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací