Tipy, jak dokonale vybavit svůj byt pro Airbnb

Abyste měli zcela spokojené hosty, vybavte pokoj tak, aby odpovídal jejich potřebám. Pojďme se podívat, na co se většina turistů zaměřuje, když si vybírají ubytování! Vezměte v úvahu své vlastní potřeby. Díky čemu se ve svém pokoji budete cítit jako doma?

Abyste měli zcela spokojené hosty, vybavte pokoj tak, aby odpovídal jejich potřebám. Pojďme se podívat, na co se většina turistů zaměřuje, když si vybírají ubytování!

Když uvažujete o standardním vybavení bytu na krátkodobý nájem, nejdříve vezměte v úvahu své vlastní potřeby. Díky čemu se ve svém pokoji budete cítit jako doma?

Jaké vybavení je nezbytné pro váš den? Například pro ženy je fén naprostou nutností, ale vzhledem k jeho velikosti většina cestovatelů nevozí svůj vlastní. To samé se týká žehliček a žehlicích prken. Mnoho hostů se chystá jít do divadla nebo na koncert a zcela jistě nechtějí mít zmačkané šaty.

Někteří hosté navštíví Prahu na několik dní v rámci dlouhé dovolené nebo služební cesty. Pračka a sušička mohou proto být skutečnou záchranou. Tito hosté sice tvoří jen malou část rezervací, ostatní však mohou pračku potřebovat k vyčištění šatů po nehodě u večeře.

Káva je základ Airbnb kuchyně

Co se týče kuchyňského vybavení, vždy mějte připravené tyto přístroje pro přípravu rychlé snídaně:

·         Rychlovarnou konvici

·         Toaster

·         Kávovar

Kávovar rozhodně doporučujeme kapslový, protože je jednoduchý na přípravu a nevyžaduje čištění po každé připravené kávě. Složitější způsoby přípravy kávy (například moka konvička) jsou populární v některých zemích, ale turisté ze západní Evropy je často neznají. Může je proto zklamat, že si nemohli ráno připravit šálek kávy, a hrozí vám zbytečně nižší hodnocení.

Myslete i na děti

Standardním vybavením koupelny rozhodně jsou:

·         Mýdlo

·         Šampon

·         Sprchový gel

My v Let Me Inn se staráme i o děti našich hostů a používáme barevný sprchový gel šetrný k pokožce, se kterým si také mohou děti při koupeli hrát.

Na trhu není mnoho zabezpečujících dětských prvků a nevyplatí se investovat v zabezpečování každého pokoje a přidávání dětského zařízení na každý pokoj k jeho listu vybavení. Avšak, pokud dorazí host s malými dětmi nebo batolaty, je vhodné na vyžádání dodat dětskou postýlku a kočárek.

Mazlíčkům je lépe doma

Podle našich zkušeností si jen velmi málo hostů na výlet chce vzít i své domácí mazlíčky. Naší prioritou je perfektní stav bytu, proto nejsou domácí mazlíčci dovoleni v žádném bytě, který spravujeme. V případě, že se rozhodnete mazlíčky povolit, můžete nabídnout podušku nebo pelíšek.

V našich prémiových domovech nabízíme vyšší kvalitu služeb, proto se na nás mohou naši hosté obrátit s dalšími potřebami. Jakožto majitelé nemovitosti byste měli nejspíše zvážit investování do splnění těchto přání, abyste získali lepších hodnocení, která jsou v dlouhodobém horizontu užitečná. Příkladem speciálních požadavků může být například situace, kdy host požádal o speciální antialeergenní povlečení kvůli své nesnášenlivosti na peří.

Máte k tomuto tématu nějaké další otázky? Cítíte, že potřebujete pomoc ohledně krátkodobého pronajímání pokojů? Můžeme nabídnout řešení, která by vás ani nenapadla. Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací