Praktičnost, individualita, čistota – má váš byt všechno?

Cestovatelé a vaši hosté určitě chtějí pobývat v bytě, který je plně funkční a čistý. Ve vaší roli jakožto majitele je ve vašem vlastním osobním zájmu, aby se hosté cítili dobře a aby na ně váš byt působil atraktivně a příjemně, je tedy na vás, jaký interiérový design zvolíte. Interiér nebudou oceňovat pouze vaši hosté ale […]

Cestovatelé a vaši hosté určitě chtějí pobývat v bytě, který je plně funkční a čistý. Ve vaší roli jakožto majitele je ve vašem vlastním osobním zájmu, aby se hosté cítili dobře a aby na ně váš byt působil atraktivně a příjemně, je tedy na vás, jaký interiérový design zvolíte. Interiér nebudou oceňovat pouze vaši hosté ale určitě i třeba pracovníci uklízecích služeb, kteří jistě ocení, pokud byt nehýří příliš mnoho nepotřebnými objekty a zbytečnostmi. Pamatujte si, že v jednoduchosti je krása!

Klíčem je praktičnost

Co se pronájmu týče, dle našich zkušeností zabere úklid bytu s vysokou obsazeností maximálně čtyři hodiny. Během čtyř hodin je nutné prostory uklidit, vyměnit ložní prádlo, ručníky a doplnit vše zásadní. Také musíte počítat s tím, že může občas nastat nějaká neplánovaná událost a bude potřeba výměna žárovky či jakákoliv forma opravy.

Jak se to dá zvládat v tak krátkém čase? Musíte si uvědomit, že byt, který budete pronajímat musí být vybavený trochu jinak než váš domov. Pronájmy se většinou vyznačují o něco jednodušším designem, ale na druhou stranu působí příjemnější atmosférou než hotelové pokoje.

Jen pár domácích doplňků

Určitě si to dokážete představit, když žijete na nějakém místě už po delší dobu, přirozeně se obklopujete suvenýry, dekoracemi a ostatními doplňky, které potěší vaše oči a pohladí duši. Naopak vybavení vašeho pronájmu se musí lišit, jelikož nikdy nevíte odkud vaši hosté pocházejí, co mají rádi a jaké mají zájmy nebo jakého věku jsou. Co z toho plyne? Pokud chcete potěšit alespoň většinu vašich nájemců, snažte se být co nejvíce neutrální a pokud se chcete dozvědět více o vybavení vašeho interiéru přečtěte si tento článek.

Nábytek musí být především praktický. Pokud chcete, aby vzhled bytu působil o trochu útulněji tak musíte doplňky a příslušenství vybírat velmi pečlivě. Velmi vhodným doplňkem jsou například obrazy nebo rámy s fotkami, zároveň nezpomalují celkový úklid bytu. Snažte se vyhnout tomu, aby interiér působil chaoticky a přeplněně. Raději zvolte jednoduchou dekoraci, více větších doplňků působí určitě lépe. Začněte s takovým zařízením, které není náročné na údržbu, takové veliké vázy, které se dají položit i na podlahu působí velmi dobře a pokud uvažujete i o živé květině, Aloe je velmi vhodnou volbou. Tato rostlina nepotřebuje mnoho vody, světla a ani údržby, jelikož ji neopadává žádné listí, naopak působí velmi dobře, a navíc má blahodárné účinky na čištění vzduchu.

Přijde vám, že je byt příliš holý? Určitě se zamyslete nad zvolením nějakého barevného rozlišení, nástěnných maleb, použití dlaždic. Dokonce i zrcadlo, když je elegantně instalované, může opticky zvětšit celý prostor.

Usnadněte práci vaší úklidové službě

Pokud chcete být nápomocni vaší úklidové službě, vyhněte se křehkým malým předmětům, které pouze lapají prach. Nejlépe se jakýkoliv povrch v bytě uklízí, pokud je holý, než když se musí přendávat sem tam různé malé předměty.

Všechny uvedené aspekty jsou velmi důležité a rozhodně byste je neměli brát na lehkou váhu. Jediným důvodem také není, aby byt vypadal pouze hezky, ale aby byl praktický, a působil čistě a útulně což se bude určitě odrážet i na vašich výnosech.

Máte-li jakékoliv další otázky, na které byste ocenily odpovědi od našich dobrovolníků, neváhejte nás kontaktovat!

ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací