Chcete si usnadnit správu bytu na Airbnb? Svěřte ji profesionálům

Pokud vlastníte byt, nejlepší způsob, jak zvýšit zisk, je pronájem. Nejvíce můžete svůj příjem zvyšovat sezónním pronájmem, zde je ale nutné dosáhnout dostatečné obsazenosti, k čemuž je potřeba podrobný plán a neustálá péče.

Pokud vlastníte byt, nejlepší způsob, jak zvýšit zisk, je pronájem. Nejvíce můžete svůj příjem zvyšovat sezónním pronájmem, zde je ale nutné dosáhnout dostatečné obsazenosti, k čemuž je potřeba podrobný plán a neustálá péče. Pokud máte v plánu byt pronajímat tímto způsobem, je třeba si najít své místo na trhu, orientovat se v marketingu, designu interiérů a jeho nafocení. Rozhodně je nutností také dobrá komunikace. Pokud ovšem uvažujete, že se všemi těmito věcmi zaobírat nechcete a bylo by toho na vás moc, můžete tyto starosti přenechat správcovským společnostem jako je Let Me Inn. Co přesně získáte, pokud si tuto možnost zvolíte? Jaké jsou činnosti, které za vás může profesionální firma udělat? Přečtěte si našich 5+1 důvodů proč zvolit právě nás.

1. MÁME DOSTATEČNÉ ZKUŠENOSTI

Pokud se rozhodnete pronajímat nemovitost, budete každodenně čelit novým překážkám. Každý problém je specifický, a proto vyžaduje vhodné řešení. K řešení široké škály problémů jsou nutné dostatečné zkušenosti. Náš tým Let Me Inn už léta spravuje více než 180 nemovitostí. Viděli jsme už mnoho scénářů, a proto jsme vždy připraveni rychle najít to nejlepší a nejrychlejší řešení pro každou z překážek. Pracujeme s těmi nejlepšími profesionály a víme na koho se obrátit v případě jakýchkoliv povolení nebo řemeslných prací. To vše děláme proto, aby právě vaši hosté patřili mezi nejspokojenější a aby vaše nemovitost dosahovala vysoké míry obsazenosti.

2. PRACUJEME JAKO TÝM

Správa nemovitostí není práce pouze pro jednoho člověka a už vůbec ne každý den po celý rok. Samozřejmě se objeví situace, ve kterých nebudete momentálně k dispozici. Můžete být na dovolené, na svatební nebo rodinné večeři anebo na jakékoliv jiné důležité události. V těchto případech může být poměrně těžké být milý nebo zachovat klid. Let Me Inn má momentálně 25 zaměstnanců, kteří jsou neustále k dispozici a schopni vyřešit (i osobně) jakýkoliv problém. Společně tvoříme silný a vyvážený tým, který hostům vždy rád s úsměvem pomůže.

3. ZAPOMEŇTE NA STRES Z POZICE HOSTITELE

V ideálním případě byste se měli krátkodobé formě pronájmu věnovat pouze ve vašem volném čase, pokud se ale jedná o sezónní pronájem, je spojen se spoustou starostí. Byt musí být čistý a připravený na příjezd dalšího hosta, přestože v ten samý den odjel předchozí host. Je možné, že budete mít pouze pár hodin na úklid, doplnění nejnutnějších věcí, výměnu ložního prádla a nějakou menší údržbu, do které může spadat například výměna žárovky. Pokud se přihodí nějaká neočekávaná situace, kdy bude nefunkční například ohřívač vody a vy nebudete mít k dispozici vhodného elektrikáře či instalatéra, je možné, že přijdete o své hosty a zároveň příjem, který byl s jejich pobytem spojen. Aby byla vaše nemovitost jednoduše dostupná přes vyhledávací filtry, je také zásadní získat dobré hodnocení a recenze. K získání dobrého ohlasu nepochybně důležité věnovat této činnosti spoustu času a práce.

Správcovská společnost je schopna vás zbavit všech těchto povinností. Správný tým funguje rychle a efektivně za každé situace a jediná věc, kterou budete mít na starost je sledování vašeho příjmu. Pokud správu vašeho bytu svěříte společnosti Let Me Inn, budete v těch nejlepších rukou.

4. BUDETE MÍT MNOHEM VÍC VOLNÉHO ČASU

Krátkodobý pronájem nemovitostí a jejich každodenní řízení vyžaduje velké množství času a pokud to není vašim primárním příjmem, určitě oceníte, že veškeré starosti s tím spojené jsou v rukou profesionální společnosti. Tímto způsobem získáte mnohem více volného času, nebudete chybět na rodinných oslavách a budete moci trávit více času s přáteli i s rodinou. V neposlední řadě se budete moci naplno věnovat vašemu zaměstnání, zatímco budete získávat příjem z vaší pronajaté nemovitosti.

5. MÉNĚ PROSTORU PRO CHYBOVÁNÍ

Pokud jste na trhu s pronájmem nemovitostí noví, je přirozené, že budete chybovat. Je možné, že ztratíte pojem o čase a problém bude na světě. Vaši hosté budou v cizím městě čekat na to, až přijedete, a spokojení s tím rozhodně nebudou. Pokud si zapomenete zapsat požadavky hostů ohledně ubytování a jejich preferencí na přenocování (jednolůžkový, dvoulůžkový pokoj), budete muset čelit následkům. Existuje spousta malých chyb, které mohou vyústit v nepříznivou veřejně přístupnou recenzi na Airbnb umožňuje, a to následně může poškodit vaše podnikání.

Máme odpovídající zkušenosti, díky kterým se vyhýbáme případným pochybením z hostitelské strany a nezapomínáme na nic v souvislosti s pobytem hosta od jeho příjezdu až po odjezd.

5+1. VÁŠ HOST VELMI OCENÍ NAŠI PROFESIONALITU!

Pokud je vaše nemovitost předána do rukou profesionálů, budete získávat mnohem lepší recenze a vyšší hodnocení. Pozitivní ohlasy vedou ke zvýšení počtu rezervací, a tím pádem i příjmů. Spokojení hosté a příjem s nimi spojený vám jistě vykouzlí úsměv na tváři, a proto je v našem nejlepším zájmu, abyste pronájem vaší nemovitosti přenechali právě na profesionálním týmu jako je Let Me Inn.

Zaujali jsme vás? Rozhodně nás kontaktujte a pojďme se dohodnout, jak můžeme získat to nejlepší z pronájmu vaší nemovitosti.

ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací