Chcete se na Airbnb trhu odlišit? Zaujměte promyšleným designem interiéru

Přemýšlíte, jak zaujmout cestovatele, kteří si vybírají ze stovek možností ubytování? Zkuste investovat do interiérového designu. Unikátní vzhled apartmánu může přinést více zájemců a lepší recenze. Pojďme mrknout na pár moderních trendů v dekoraci bytů.

Přemýšlíte, jak zaujmout cestovatele, kteří si vybírají ze stovek možností ubytování? Zkuste investovat do interiérového designu ve vašem apartmánu. Unikátní vzhled může přinést více zájemců, větší obsazenost a lepší recenze. Pojďme mrknout na pár moderních trendů v dekoraci bytů.

Pokud chcete, aby byl váš apartmán co nejziskovější a přitahoval mnoho zájemců, kteří ho navíc budou doporučovat dále, pak je důležité vystoupit z řady. Přidat barvy a celkově místo oživit zajímavými nápady. Tento článek nám pomohl zpracovat náš profesionální designer interiérů.

“DOMÁCKÉ” A PŘECI FUNKČNÍ

Apartmán by měl působit pohodlně a familiárně. Zároveň by však měl splňovat potřeby hostů všech kategorií. Mužů, žen, dětí nebo naopak starších hostů. Každý z nich je vaším potenciálním hostem, a tak je třeba prostory zařídit tak, aby se v nich cítili dobře všichni. Vytvořte “domáckou” atmosféru a zároveň udržte kvalitu vysoko. Toho lze docílit pohodlným, měkkým nábytkem a jemnými povrchy. Využijte koberce, záclony a polštářky. Poskytněte hebké a kvalitní ručníky stejné, jako mají v hotelech.

Místo by mělo kromě toho také ladit barevně. Vyhněte se strohým, bílým stěnám ale zároveň se mějte na pozoru před typickými samolepkami a plakáty na zeď, které také nejsou vhodnou volbou. Barvy, které na zdi většinou působí nejladněji, jsou světlé a pastelové, které nelze zařadit ani mezi příliš mužské nebo ženské. Měly by vyvolávat především příjemný a teplý dojem domova.

Na trhu krátkodobých pronájmů je zbytečné vytvářet malé a specifické oblasti v interiéru, jako je například koutek na čtení. Vaši hosté v bytě totiž stráví pravděpodobně jen 3-4 dny, a to navíc především objevováním města a jeho okolí. Po celodenní aktivitě si tak budou chtít hlavně odpočinout a mít na to dostatek prostoru. Je třeba tedy dbát hlavně na pohodlí a funkčnost. A to nejen v ložnici ale také v kuchyni a koupelně, které by měly být jednoduše využitelné.

BUĎTE UNIKÁTNÍ

Člověk má někdy tendenci vybavit apartmán spoustou drobných a okrasných předmětů, aby udělal lepší dojem. Není to však třeba. Navíc se tyto věci často rozbíjí, překáží, potřebují hodně času na údržbu, úklid a celkově dělají dojem “zaplněnosti “ prostoru. Všeho s mírou, a tak zvolte méně věcí. Třeba něco, co zvýrazňuje vaši zemi nebo kulturu, jako například velký krásný obraz města nebo památky.

Myslete na své hosty a přivítejte je jemnými dečkami, polštářky, bačkory a třeba i se stolními hrami pro děti a celé rodiny. Pokud tolerujete také zvířata, můžete i pro ně něco nachystat. Podle období neváhejte využít i svátků. V zimě nalaďte apartmán do vánoční atmosféry nebo, pokud vám přijede rodinka z Ameriky, můžete být vstřícní a přichystat ozdoby podle amerických svátků jako např. Den díkuvzdání nebo Halloween. Každý takový krok udělá dojem.

Nezapomeňte také na různé vůně. Zvolte vůně příjemné, ne příliš intenzivní, ať je tato vůně pro hosty symbolem příjemné dovolené a váš apartmán si tak zapamatují o to více a budou své dojmy sdílet nadšeně s přáteli.

NECHTE SI PORADIT

Dokonale zařízený a vybavený apartmán, který působí lidsky, příjemně a navozuje pohodlnou až rodinnou atmosféru, je nejen dobrý zážitek ale také promyšlený obchodní tah. Díky němu bude o vaše ubytování vyšší zájem a získáte tak mimořádný příjem. Proto se vyplatí nechat si poradit odborníkem, profesionálem na interiérový design. Tito specialisté mají obvykle velmi dobré povědomí o aktuálních trendech a ví naprosto přesně, kde nakoupit ty správné věci. Zkušený profesionál najde nejlépe dobrý poměr ceny a výkonu a dodá tak skvělý výsledek, aniž byste se vy sami museli dlouho trápit s tím, jak to celé zařídit.

Pokud máte zájem o profesionální konzultaci nejen k designu interiéru, neváhejte kontaktovat tým Let Me Inn.

ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací