Naše služby

Poskytování komplexních služeb pro všechny naše klienty nám umožňuje vás zbavit veškerých starostí, které jsou spojovány s krátkodobým pronájmem, stejně jako zvýšení vašich příjmů a spokojenosti vašich hostů.

Pro více informací si prohlédněte náš detailní seznam služeb!

Váš byt je v nejlepších rukou

Investice do nemovitostí
Chtěli byste investovat v oblasti krátkodobého pronájmu, ale potřebujete pomoct najít vhodný byt? Rádi vám pomůžeme vybrat nemovitost, která se ke krátkodobému pronájmu nejlépe hodí, abyste mohli maximalizovat vaše výnosy.
Renovace
Je zřejmé, že ke zvýšení výnosů je potřeba vhodný byt na pronájem. Pokud tedy máte prostor k renovaci, máme k dispozici rychlý a spolehlivý tým řemeslníků, který vám může poskytnout pomoc s jakýmkoli typem rekonstrukce.
Vzhled interiéru
Jak se říká, krása se skrývá v maličkostech. Náš profesionální interiérový tým vám pomůže vylepšit váš byt tak, aby byl skvostný pro oči a zároveň dokonalým zážitkem z krátkodobého pronájmu.
Profesionální fotografie
Zaručujeme vám fotografie, ze kterých vás bude přecházet zrak – fotografie, které budou jasně vynikat mezi ostatními, takže hosté budou okamžitě vědět, že váš domov je ideální volbou.
Příprava profilů a jejich optimalizace
Správný profil je klíčem pro jakýkoliv krátkodobý pronájem spolu s propojením hostitelů a návštěvníků z celého světa. Váš profil připravíme a budeme ho průběžně optimalizovat tak, aby vyhovoval aktuálním potřebám trhu a lákal pro vás ty správné návštěvníky.
Řízení příjmů
Náš zkušený tým, který má na starost maximalizaci výnosů sleduje pohyb trhu tak, aby byl schopen neustále navyšovat příjmy našich klientů. Díky naší propracované cenové strategii a jedinečným postupům jsme schopni zvýšit vaše příjmy až o 50 % oproti naší konkurenci.
Zpracování rezervací a dotazů
Náš tým, který komunikuje mnoha jazyky je připraven zpracovat jakýkoliv typ rezervací a zodpovědět případné dotazy ze strany hostů, díky čemuž jsme schopni zajistit jedinečný a bezproblémový zážitek.
Check-in/out
Jsme si vědomi, že jsou to právě detaily, které ovlivňují spokojenost hostů, a proto věnujeme individuální přístup každému z nich. Při prvním setkání je přivítáme ve vašem domově, zdůrazníme, jaké má vybavení, představíme okolí a volnočasové aktivity, kterých se mohou hosté zúčastnit. Na závěr po každém odchodu hostů byt také zkontrolujeme.
Úklid a pokojové služby
Náš úklidový tým usiluje o to, aby každý z vašich hostů dorazil do zářivě čistého bytu. Máme již zavedený systém, který zajišťuje velmi kvalitní služby, ty nejlepší textilie, čisticí prostředky a další nezbytnosti.
Údržba
Bereme si na starost váš byt a máme v plánu ho patrně udržovat. Prasknutá žárovka, ucpaný odpad či klíč zaseknutý v zámku, náš šikovný personál údržby vám je kdykoliv k dispozici.
Online správce
Jsme schopni pomoct vašim hostům kdykoliv před, během nebo po ukončení jejich pobytu ať už je to zodpovězení jakéhokoliv dotazu, rezervace stolu v restauraci či objednání taxi. Tyto menší služby výrazně přispívají k hodnocení s pěti hvězdičkami a následným udělením titulu „Superhostitel.“
Správa a fakturace
Sledujeme knihu návštěv a pokud si to přejete, s vašim svolením jsme schopni spravovat komplexní výkazy pro úřady.

Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.
Zavolejte mi
Zaznamenali jsme vaše kontaktní informace a spojíme se s vámi během 24 hodin.
Podrobná kalkulace
Zašlete nám parametry vašeho bytu, nahrajte fotografie
a my vás následně budeme kontaktovat se zpracovanou kalkulací