Tipy, jak dokonale vybavit svůj byt pro Airbnb

shutterstock_1090013825.jpg

Abyste měli zcela spokojené hosty, vybavte pokoj tak, aby odpovídal jejich potřebám. Pojďme se podívat, na co se většina turistů zaměřuje, když si vybírají ubytování!

Když uvažujete o standardním vybavení bytu na krátkodobý nájem, nejdříve vezměte v úvahu své vlastní potřeby. Díky čemu se ve svém pokoji budete cítit jako doma?

Jaké vybavení je nezbytné pro váš den? Například pro ženy je fén naprostou nutností, ale vzhledem k jeho velikosti většina cestovatelů nevozí svůj vlastní. To samé se týká žehliček a žehlicích prken. Mnoho hostů se chystá jít do divadla nebo na koncert a zcela jistě nechtějí mít zmačkané šaty.

Někteří hosté navštíví Prahu na několik dní v rámci dlouhé dovolené nebo služební cesty. Pračka a sušička mohou proto být skutečnou záchranou. Tito hosté sice tvoří jen malou část rezervací, ostatní však mohou pračku potřebovat k vyčištění šatů po nehodě u večeře.

Káva je základ Airbnb kuchyně

Co se týče kuchyňského vybavení, vždy mějte připravené tyto přístroje pro přípravu rychlé snídaně:

·         Rychlovarnou konvici

·         Toaster

·         Kávovar

Kávovar rozhodně doporučujeme kapslový, protože je jednoduchý na přípravu a nevyžaduje čištění po každé připravené kávě. Složitější způsoby přípravy kávy (například moka konvička) jsou populární v některých zemích, ale turisté ze západní Evropy je často neznají. Může je proto zklamat, že si nemohli ráno připravit šálek kávy, a hrozí vám zbytečně nižší hodnocení.

Myslete i na děti

Standardním vybavením koupelny rozhodně jsou:

·         Mýdlo

·         Šampon

·         Sprchový gel

My v Let Me Inn se staráme i o děti našich hostů a používáme barevný sprchový gel šetrný k pokožce, se kterým si také mohou děti při koupeli hrát.

Na trhu není mnoho zabezpečujících dětských prvků a nevyplatí se investovat v zabezpečování každého pokoje a přidávání dětského zařízení na každý pokoj k jeho listu vybavení. Avšak, pokud dorazí host s malými dětmi nebo batolaty, je vhodné na vyžádání dodat dětskou postýlku a kočárek.

Mazlíčkům je lépe doma

Podle našich zkušeností si jen velmi málo hostů na výlet chce vzít i své domácí mazlíčky. Naší prioritou je perfektní stav bytu, proto nejsou domácí mazlíčci dovoleni v žádném bytě, který spravujeme. V případě, že se rozhodnete mazlíčky povolit, můžete nabídnout podušku nebo pelíšek.

V našich prémiových domovech nabízíme vyšší kvalitu služeb, proto se na nás mohou naši hosté obrátit s dalšími potřebami. Jakožto majitelé nemovitosti byste měli nejspíše zvážit investování do splnění těchto přání, abyste získali lepších hodnocení, která jsou v dlouhodobém horizontu užitečná. Příkladem speciálních požadavků může být například situace, kdy host požádal o speciální antialeergenní povlečení kvůli své nesnášenlivosti na peří.

Máte k tomuto tématu nějaké další otázky? Cítíte, že potřebujete pomoc ohledně krátkodobého pronajímání pokojů? Můžeme nabídnout řešení, která by vás ani nenapadla. Neváhejte nás kontaktovat!